• Go Plus

  Kobilerin İsine Gelecek Çözüm

  GO PLUS, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, ‘kullanımı en kolay’ iş yazılımıdır.

  Detaylar Dökümanlar

 • Bordro Plus

  Temel Modül Sicil Yönetimi

  BORDRO PLUS; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.

  DetaylarDökümanlar

 • Tiger Plus

  İşletmeleri Liderliğe Taşıyan Güç

  Dünyanın 30’dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye’de 170 bin firmada 1 milyon 300 binin üzerinde kullanıcı ile Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri LOGO’dan uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına en uygun ERP yazılımı: Tiger Plus.

  Detaylar Dökümanlar

 • Tiger Enterprise

  Bilenlerin Tercihi

  DTiger Enterprise, satın alma, üretim ve dağıtım özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi süreçlerini detaylı takip eden ve sonuçlarını analiz eden orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş bir ERP yazılımır.

  Detaylar Dökümanlar

 • Evo Saha Satış Otomasyonu

  Düşük Sahip Olma Maliyeti Gözetilerek Hazırlandı

  Evo, ölçek gözetmeksizin tüm satış organizasyonlarının verimliliklerini artırmak için kullanabileceği bir satışgücü otomasyonudur.

  DetaylarDökümanlar

Çözüm Ortaklıklarımız

Haberdar Olun !

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Mail Adresinizi Kaydettirin.